Real Development Group uzyskał finansowanie na Manu Park w Łodzi

142 mieszkania i 10 lokali usługowych powstaje w ramach inwestycji Manu Park w Łodzi. Real Development Group, we współpracy z firmą doradczą Upper Finance, pozyskał finansowanie na realizację inwestycji.

Manu Park to wielofunkcyjna inwestycja powstająca w samym sercu Łodzi. Cała okolica jest przykładem udanego połączenia starej architektury z nowymi inwestycjami, które świetnie wpisują się w rewitalizowaną przestrzeń. Projekt powstał w pracowni Design Lab Group. 142 mieszkania i 8 lokali zaprojektowanych zostało na 6 kondygnacjach, dodatkowo projekt ma 2 lokale użytkowe usytuowane na parterze.

Real Development Group specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych. Spółka prowadzi także działalność inwestycyjną, organizuje finansowanie inwestycji, sprawuje nadzór budowlany i pełni rolę inwestora zastępczego.

Grupa Upper Finance jest niezależną polską firmą działającą na rynku doradztwa kapitałowego i strategicznego. Specjalizuje się w transakcjach kapitałowych oraz pozyskiwaniu finansowania dłużnego.

fot. materiały prasowe