Ruszyła akcja „Bierz i czytaj”

Ruszyła akcja „Bierz i czytaj” w kompleksach biurowych Park Rozwoju w Warszawie i Malta Office Park w Poznaniu. Wydarzenie jest elementem programu dla najemców, które EPP realizuje w ramach strategii biurowej.

Ideą przewodnią wydarzenia jest zachęcenie pracowników do czytania. Dlatego 20 stycznia w recepcjach warszawskiego oraz poznańskiego kompleksu biurowego zostały wystawione regały z książkami, które są dostępne dla pracujących tam osób. Każdy pracownik może wybrać interesującą go książkę i zabrać ją do domu. Poprzez działania komunikacyjne, EPP zachęca do zwrotu książki, aby skorzystać z niej mogły inne osoby. Wśród oferowanych zbiorów, dostępne są najnowsze tytułu, w tym bestsellery, z popularnych gatunków literackich np. kryminały i powieści sensacyjne, reportaże, biografie, literatura piękna, science-fiction i fantastyka. Co tydzień, do momentu zakończenia akcji w połowie lutego, realizowana będzie dostawa nowych książek we wspomnianych obiektach. W następnych miesiącach wydarzenie będzie kontynuowane w pozostałych kompleksach biurowych zarządzanych przez EPP. Inicjatywa przeprowadzana jest we współpracy z Biblioteczka.net. To nowość na rynku benefitów pracowniczych w Polsce.

– Celem Biblioteczka.net, poza promocją czytania książek, jest integracja pracowników poprzez literaturę, oraz dostarczenie im wartościowych treści, zarówno rozrywkowych, jak i z zakresów zawodowych, które mogą ich interesować z uwagi na branże w jakiej pracują – powiedział Michał Michalski z Biblioteczka.net.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców w naszych biurowcach, realizujemy szereg wydarzeń i zapewniamy udogodnienia dla pracowników. Akcja „Bierz i czytaj” idealnie wpisuje się w nasz program z racji tego, że książki to nie tylko forma rozrywki, ale także źródło wiedzy. Przekazujemy je do rąk pracowników, aby mogli cieszyć się nimi w domowym zaciszu – opowiada Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

Należący do EPP Park Rozwoju to nowoczesny i najbardziej zielony kompleks biurowy klasy A na biznesowym Mokotowie. Został zaprojektowany z myślą o stworzeniu przyjaznego i wielofunkcyjnego środowiska pracy, które jest zintegrowane z okoliczną tkanką miejską Mokotowa.

Malta Office Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym, składającym się z sześciu niezależnych budynków. Właścicielami Malta Office Park są Henderson Park (70% udziałów) oraz EPP (30%), które odpowiada również za zarządzanie kompleksem.

fot. Park Rozwoju, Warszawa