SEGRO z podwójną nagrodą w konkursie Eurobuild Awards 2017

Firma SEGRO, deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, otrzymała dwie prestiżowe nagrody Eurobuild Awards 2017. W kategorii Tenants Award jako Best Warehouse of the Year zwyciężył SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn, natomiast statuetkę Warehouse Manager of the Year odebrał Cezary Pawłowski, Property Manager SEGRO.

Eurobuild Awards to dla rynku nieruchomości komercyjnych niezwykle ważne wydarzenie. Rok do roku międzynarodowi eksperci wyróżniają i nagradzają podmioty odnoszące sukcesy na polskim rynku nieruchomości oraz w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W kategorii Tenants Award nagrody przyznawane są na podstawie głosów klientów oddawanych za pośrednictwem ankiet, które przeprowadza niezależna agencja badawcza Millward Brown.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn został najlepszym zdaniem klientów magazynem i otrzymał tytuł Best Warehouse of the Year dzięki najwyższej łącznej ocenie 4,15 w skali od -5 do 5. Na drugim miejscu znalazł się kolejny park SEGRO: SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. W przypadku Nadarzyna klienci najwyżej, na 4,25, ocenili między innymi: infrastrukturę magazynu, jakość posadzki, ulepszenia wprowadzone w obiekcie podczas trwania okresu najmu, warunki do pracy, a także dostępność i jakość lokalnego rynku pracy. SEGRO Business Park Warsaw, Żerań z łączną oceną 4,03 otrzymał najwyższą punktację 4,5 w obszarach: lokalizacji magazynu w kontekście dojazdów samochodem i transportem publicznym, warunków technicznych obiektu oraz ochrony budynku. Zarówno w przypadku Nadarzyna, jak i Żerania bardzo wysoko, na 4,25, została oceniona również lokalizacja parków w kontekście bliskości lotniska, dużego miasta i głównych szlaków komunikacyjnych. Nie dziwi zatem fakt, że 100% ankietowanych klientów obu parków odpowiedziało twierdząco na pytanie o to, czy gdyby aktualnie poszukiwali powierzchni magazynowych, zdecydowaliby się ponownie na ten sam obiekt.

W przypadku nagrody Tenants Award, Warehouse Manager of the Year, która trafiła do Cezarego Pawłowskiego, Property Managera SEGRO, a tym samym został on najlepszym managerem powierzchni magazynowych, klienci oceniali oni między innymi dostępność, czas reagowania, zrozumienie potrzeb, przyjazność i zaangażowanie.

fot. SEGRO Logistics Park Warsaw Nadarzyn