Shopping Center Forum 2017 z projektami KG Group

Centra handlowe Atut oraz centrum wyprzedażowe Cracovia Outlet zaprezentują się podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017. Z najnowszymi projektami Spółki KG Group będzie można się zapoznać, odwiedzając stoisko BOIG nr 4.4.

Realizowane przez KG Group obiekty handlowe pod szyldem Atut to centra typu convenience, przeznaczone do robienia szybkich i wygodnych zakupów. Zaletą wszystkich obiektów jest lokalizacja – powstają na terenie gęsto zaludnionych osiedli lub przy głównych szlakach komunikacyjnych miast. Pięć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Sosnowcu, Łodzi, Jaworzu, Węgrzcach k/Krakowa i Pruszkowie, wkrótce też w Krakowie przy ul. Grażyny. Planowane są także kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Bielany oraz Suchej Beskidzkiej.

– Obecność na Shopping Center Forum to dla nas przede wszystkim okazja do rozmowy z potencjalnymi najemcami, a ponadto do spotkań i wymiany doświadczeń z innymi deweloperami i inwestorami – mówi Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group. – Nasze centra handlowe to obiekty spełniające oczekiwania zakupowe konsumentów, ale również, ze względu na powierzchnię handlową i logistykę mają bardzo duży potencjał rozwoju regionalnego i pozwalają osiągać wyższą rentowność najemcom. Na targach zaprezentujemy również nasz najnowszy projekt – Cracovia Outlet, centrum wyprzedażowe w kompleksie mixed-use.

Centrum wyprzedażowe Cracovia Outlet, będzie obiektem handlowym o powierzchni bliskiej 21 tys. mkw. GLA, wybudowanym w dwóch fazach. Powstanie w ramach unikalnego konceptu handlowego typu mixed-use m.in. z retail parkiem, wielkopowierzchniowym sklepem z wyposażeniem wnętrz, hipermarketem spożywczym oraz kompleksem wyposażeniowo-wykończeniowym. Łącznie inwestycja ma liczyć 60 tys. mkw. GLA, na których znajdzie się blisko 150 sklepów popularnych i pożądanych przez konsumentów marek. Przy kompleksie znajdzie się parking na 2,2 tys. pojazdów, co zapewni łatwy dostęp do budynków handlowych. Otwarcie zaplanowano na 2019 rok. Za komercjalizację wszystkich obiektów Atut oraz Cracovia Outlet odpowiada firma BOIG Property Consulting.

fot. materiały prasowe