Sieć CityFit otwiera oddział w gdańskim Olivia Business Centre

CityFit otworzy kolejny lokal w Polsce. Tym razem nowoczesna i nisko kosztowa sieć klubów fitness zawita do Gdańska. 3 września 2015 roku podpisana została nowa umowa najmu pomiędzy CityFit a Olivia Business Centre. Otwarcie planowane jest na początek 2016 roku.

CityFit to idealny klub dla osób, które rozpoczynają przygodę z fitnessem. Brak umów i długoterminowych zobowiązań, przystępna cena z dożywotnią gwarancją jej wysokości dla lojalnych klubowiczów, możliwość zawieszenia członkostwa, nowoczesny sprzęt z najwyższej półki, dostępność 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i dogodna lokalizacja klubów to cechy, które czynią ofertę CityFit unikalną na polskim rynku.

Gdański klub będzie miał powierzchnię ponad 2200 metrów kwadratowych i podobnie jak lokal w Warszawie będzie zajmował dwa poziomy – 1. i 2. piętro w Olivia Six.

CityFit rozpoczął działalność rok temu w Rzeszowie – dziś ma już otwarte dwa kluby w Warszawie oraz jeden w Lublinie. Wkrótce otwarte zostaną również kluby w Wałbrzychu, Bielsko-Białej i w Katowicach.

fot. materiały prasowe