Silver Tower Center skomercjalizowany

Dzięki umowie najmu 561 m kw., podpisanej w grudniu z firmą Red Embedded, budynek Silver Tower Center we Wrocławiu jest już w całości wynajęty. Nieruchomość należy do Wisher Enterprise,  międzynarodowej spółki holdingowej.

W listopadzie firma Luxoft wynajęła dodatkowe trzy piętra o łącznej powierzchni 1 786 m kw., zwiększając powierzchnię biura do 4 361 m kw. Z kolei Diehl Controls dobrała 419 m kw., wynajmując w sumie 1 893 m kw.

„Jesteśmy zadowoleni, że podjęliśmy decyzję o zainwestowaniu w 2013 roku swojego kapitału we Wrocławiu. Najważniejszym kryterium wyboru dla naszej spółki była lokalizacja, czego potwierdzeniem jest bardzo dobrze prosperujący od 1 października 2014 roku trzygwiazdkowy hotel Ibis Styles, jak również wynajęta w 100% powierzchnia biurowa. W naszej ocenie, Wrocław był dobrym wyborem, stąd nie wykluczamy dalszych inwestycji hotelowo – biurowych w tym mieście” – komentuje Martyna Matera, z Wisher Enterprise.

Silver Tower Center to budynek o mieszanym przeznaczeniu, który składa się z części biurowej, handlowej, hotelowej (Ibis Styles) oraz konferencyjnej. Jego powierzchnia użytkowa wynosi ponad 25 000 m kw. Budynek został oddany do użytku we wrześniu 2014 roku. Knight Frank jest odpowiedzialny za zarządzanie Silver Tower Center.

fot. materiały prasowe