Skil podpowiada jak to zrobić samemu

Jak powiesić płaski telewizor na ścianie? Jak pomalować drewnianą ramę okienną? Jak zamontować sufit podwieszany? Jak zamocować półkę? Jak wymienić baterię kuchenną? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znaleźć można w nowej aplikacji Skil „DIY4beginners” na urządzenia mobilne.

W każdym domu jest zawsze dużo do zrobienia. Powieszenie obrazu, pomalowanie drewnianej ramy okiennej, montaż rolety, karnisza czy zamku w drzwiach to tylko niektóre prace, które można zlecić fachowcom lub zająć się nimi samodzielnie. Jeśli decydujemy się na drugie rozwiązanie warto najpierw skorzystać z porad bardziej doświadczonych osób i zminimalizować ryzyko popełnienia błędu, a przez to straty czasu i pieniędzy.

Z myślą o majsterkowiczach Skil stworzył aplikację „DIY4beginners” na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS, która pozwala w dowolnej chwili skorzystać z praktycznych wskazówek. Aplikacja „DIY4beginners” ułatwia wykonanie wielu popularnych prac, takich jak naprawy i remonty, prace dekoracyjne, konstrukcyjne i montażowe oraz instalacyjne. Nie zabrakło w niej bardzo przydatnych podpowiedzi dotyczących na przykład przechowywania pędzli w sposób pozwalający na korzystanie z nich przez długi czas czy bezpiecznego poruszania się po drabinie. Aplikacja oferuje także wskazówki z zakresu obsługi i zastosowań elektronarzędzi oraz wyboru odpowiedniego osprzętu.

fot. Skil

Translate »