Słoneczne Wzgórza z pozwoleniem na budowę

Etap H osiedla Słoneczne Wzgórza w Gdańsku Ujeściskach uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę, a więc deweloper – Budner Inwestycje, rozpoczął przygotowania ostatniego, ósmego etapu inwestycji.

W czterech pięciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się w sumie około 200 mieszkań o powierzchni od 31 do 82 metrów kwadratowych i o zróżnicowanych układach. Odpowiednie nasłonecznienie lokali zapewnią duże przeszklenia i przestronne balkony. Osiedle zlokalizowane jest na morenowych wzgórzach, dzięki czemu z balkonów, tarasów i okien najwyższych kondygnacji rozpościera się zachwycający widok na Gdańsk i okolice. Bezpośrednie otoczenie budynków zostanie zagospodarowane elementami nowoczesnej małej architektury wkomponowanej w zieleń.

Budner Inwestycje to posiadające 25-letnie doświadczenie przedsiębiorstwo budowlane, realizujące projekty w całej Polsce. Do jego realizacji należą między innymi: Osiedle Boernerowo na warszawskim Bemowie, Apartamenty Piaseczno oraz Rezydencja Łowicka. W Trójmieście pierwsze inwestycje firma rozpoczęła w 2008 roku, a poza Słonecznymi Wzgórzami odpowiada za projekty Star Tower w Letnicy oraz Oliva Koncept.

fot. materiały prasowe