Stacja Kazimierz ukończona

Pierwszy etap Stacji Kazimierz, inwestycji realizowanej przez Grupę Waryński i Polnord, uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W ramach projektu na warszawskiej Woli powstało 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 m kw. oraz 5 lokali handlowo-usługowych. Inwestorzy rozpoczęli już procedurę przekazywania kluczy do mieszkań pierwszym lokatorom.

Pierwszy etap Stacji Kazimierz objął realizację budynków skupionych wokół wydzielonego wewnętrznego patio, w których znalazło się 179 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 91 m kw., w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3-, 4- i 5-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin. Wszystkie lokale na piętrach posiadają balkony, a mieszkania na parterze przestronne ogródki. Generalnym wykonawcą tej fazy projektu była firma Budimex S.A.

W ofercie Grupy Waryński i Polnordu pozostają także lokale drugiej fazy inwestycji, zaprojektowanej przez pracownię S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. W jej ramach powstanie 111 mieszkań o powierzchniach od 35 do 106 m kw. Zakończenie prac budowlanych drugiej fazy inwestorzy zaplanowali na I kw. 2017 r. Docelowo, w ramach całego projektu przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m kw.

fot. materiały prasowe