Światowa moda w warszawskim Klifie

Tym razem Dom Mody Klif ma dla swoich Klientów dwie nowości – oferta męskiej odzieży wzbogaciła się o kolekcje marki Albione, a w butiku Gratson pojawiły się propozycje dla pań francuskiej marki odzieżowej Paul & Joe.

Kolekcje Paul & Joe – paryski szyk dla wymagających kobiet

Paul&Joe_1Paul&Joe_2Paul & Joe to powstała 20 lat temu francuska marka odzieżowa, która jest znana i obecna niemal we wszystkich zakątkach świata. Jej założycielką jest utalentowana i charyzmatyczna projektantka mody Sophie Albou, a nazwa pochodzi od imion jej synów. Kod marki to paryski szyk, nonszalancka elegancja i bezpretensjonalny styl.

Paul&Joe_3Projektantka, jak sama przyznaje, tworzy dla kobiet podobnych do niej samej, czyli kobiet, które cenią wygodne ubrania świetnej jakości i nie chcą rezygnować z modnych i nowoczesnych wzorów, czy fasonów. Projekty Sophie Albou to afirmacja pastelowych kolorów, miękkich tkanin i kult zabawnych nadruków. Kolekcje projektantki to idealna propozycja dla pań, które kultywują świeżość, szczęście, radość życia, spontaniczność oraz kosmopolitycznego ducha.

Albione – kult klasyki w męskiej modzie

Albione_4 Marka Albione to kolekcje klasycznej odzieży dla nowoczesnych mężczyzn świadomych swojego wyglądu, którzy pragną doskonale skrojonego garnituru z nutą włoskiego stylu. Inspirująca klasyka w kolekcji wiosna/lato 2014 Albione to nie tylko moda businessowa, ale również propozycje wieczorowe i wizytowe. Marka przywiązuje dużą wagę do szczegółów, dzięki którym jej propozycje zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Doskonale skrojone ubrania marki pozwalają wydobyć atuty męskiej sylwetki, gwarantując przy tym maksymalny komfort noszenia. W kolekcjach Albione znajdziemy również luksusowe, skórzane obuwie wykonane z najlepszych materiałów, będące idealnym uzupełnieniem eleganckich stylizacji. Nadchodzący sezon to kult energetycznej męskości, indywidualizmu i nowoczesności we włoskim stylu. Włoski szyk w połączeniu z jakością i nienaganną klasyką sprawi, że ubrany w Albione mężczyzna będzie wyrazisty, szykowny i zawsze modny.

Właścicielem Domu Mody Klif jest Paige Investments, natomiast Zarządcą BNP Paribas Real Estate. (fot. materiały prasowe)

 

Translate »