Sylwester w łódzkiej Sukcesji

Wielu z nas planuje ten wyjątkowy wieczór z dużym wyprzedzeniem – inni podejmują decyzję często na ostatnią chwilę. Dla tych spóźnialskich, ale także dla osób, które pragną spędzić Sylwestra w nietypowy sposób – Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja w Łodzi przygotowało wraz z najemcami dwie alternatywne propozycje.

Zabawa sylwestrowa w Kręgielni

Bowling to najpopularniejsza odmiana gry w kręgle. Te zaś uchodzą za jedną z najstarszych gier ruchowych na świecie. Choć różnice między tymi odmianami sportu koncentrują się na liczbie kręgli, budowie torów, kul oraz zasadach liczenia punktów, jedno jest pewne – najważniejsza jest dobra zabawa. Właśnie tą zasadą kierowali się organizatorzy Sylwestra w Kręgielni Król Kul. Tego wieczoru uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z najlepszymi graczami z całej Polski! Dla profesjonalistów to dobry moment na spotkanie „poza zawodami”. Natomiast dla amatorów bowlingu i dobrej zabawy – świetna impreza towarzyska!

Turniej sylwestrowy rozegrany zostanie w podziale na zawodowców (członków Polskiego Związku Kręglarskiego) i amatorów (m.in. uczestników Amatorskiej Ligi Bowlingowej). Dodatkowo nie zabraknie konkurów z nagrodami, świetnej muzyki, która przyciągnie tancerzy na parkiet oraz całonocnych 20% zniżek na barze. W menu nie zabraknie zestawów sylwestrowych dań i przekąsek.

Hugh Jackman i Zac Efron „królami rozrywki” w Sukcesji

Kino Helios w Sukcesji zaprasza do sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd polskiego i światowego kina. To wszystko w ramach dwóch maratonów filmowych. Na początek, o godzinie 21:15, w doskonały nastrój wprowadzą nas: Agnieszka Więdłocha, Eryk Lubos i Paweł Domagała ze swoim metalowym zespołem, w rozbrajającej komedii „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmą m.in. Magdalena Popławska, Artur Żmijewski i Dorota Segda w filmie „Atak paniki”.

W zestawie drugim, który rozpocznie się o 21:45, swój udział na ekranach zapowiedzieli m.in. Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „Król rozrywki”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój w ramach tego seansu odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie – „Gra o wszystko”. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

fot. Helios w Sukcesji