System nagłej pomocy SOS Galeco Assistance

Niejednokrotnie zdarza się, że na budowie zabraknie ważnego elementu, który uniemożliwia terminowe zakończenie danego etapu prac. Zwykle, w najlepszym przypadku oznacza to potrzebę udania się do składu budowlanego i zakupienie części, w najgorszej, jeśli elementu nie ma na stanie – kontakt z producentem i oczekiwanie na zamówienie. Budowa stoi, a inwestor traci zarówno czas, jak i pieniądze.

Szczególnie stresujący jest końcowy etap budowy, kiedy naglą terminy, a środki finansowe zaczynają się kurczyć. Wtedy łatwo o pomyłkę konstrukcyjną lub zamówienie towaru w niedostatecznej ilości, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z ostatnimi detalami wykończeniowymi na zewnątrz budynku, np. prawidłowym orynnowaniem.

Aby uniknąć przestojów podczas prac dekarskich firma Galeco, producent systemów odprowadzania wody deszczowej, stworzyła usługę Galeco Assistance. Dzięki rozbudowanej sieci hurtowników dostarczenie produktu w wybrane miejsce następuje w przeciągu 24h z pomocą kuriera. Oferta dotyczy kształtek, bez których system rynnowy nie jest kompletny i może spowodować uszkodzenie fasady. Galeco Assistance to sposób na ratowanie doraźnych sytuacji, więc kwota zamówienia nie powinna przekroczyć 150 zł brutto. Aby skorzystać z usługi Galeco Assistance wystarczy zarejestrować się na stronie e-galeco.pl, wypełnić formularz osobowy, złożyć zamówienie i gotowe.