Systemy GROHE – źódło inspiracji

Dostępne w sprzedaży baterie kuchenne wyposażone są w coraz bardziej zaawansowane technologie. Niezależnie od tego jaką wodę w danym momencie potrzebujemy tj. wrzątek, orzeźwiającą gazowaną czy po prostu wodę do mycia naczyń, armatura dostarczy ją nam zgodnie z oczekiwaniami. Producenci coraz wyżej stawiają poprzeczkę, tworząc systemy łączące w sobie funkcjonalność, ciekawy design oraz ekonomię. Jakie rozwiązanie zatem wybrać?

Mycie naczyń, filiżanka gorącej kawy, czy przygotowanie warzyw do posiłku. Każda z wymienionych czynności wymaga użycia wody o innej temperaturze. Proste z pozoru rozwiązania stają się tymi najlepszymi. Wrzątek na wyciagnięcie ręki, a może orzeźwiający napój? W zależności od potrzeb, dobór odpowiedniego systemu kuchennego jest w stanie zdecydowanie usprawnić naszą pracę w kuchni. Rozwiązania marki GROHE to nie tylko stylowa armatura, która wpisze się w wystrój każdej kuchni. Producent jako priorytet obiera przede wszystkim zaawanasowane technologie, które zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Klienci ceniący szybkość działania oraz funkcjonalność z pewnością docenią systemy GROHE Red® oraz GROHE Blue®. System GROHE Red® swoją przewagę pokazuje w sytuacjach awaryjnych, kiedy niezbędny jest wrzątek zarówno do dań instant, jak i napojów. Baterie zostały wyposażone w specjalne bojlery, które utrzymują wysoką temperaturę wody, zaś technologia CoolTouch® chroni baterię przed zbytnim nagrzaniem, a co za tym idzie – poparzeniami rąk.

System GROHE Red® umożliwia dostęp do wody o temperaturze 100 º C bezpośrednio z baterii kuchennej, bez konieczności czekania. W kolekcji dostępne są baterie w dwóch rozmiarach: Duo i Mono oraz z dwoma rozmiarami bojlerów: o pojemności 4 litrów oraz 8 litrów. Większy model Duo może zastąpić standardową baterię kuchenną – pozwalając czerpać wrzątek oprócz zwykłej wody mieszanej.

Baterie kuchenne dostępne w portfolio marki GROHE posiadają również funkcje filtrowania wody. Armatura z linii Blue została wyposażona w dwa oddzielne kanaliki, do zwykłej oraz przefiltrowanej wody. Filtry z technologią opracowaną przez BWT oczyszczają i schładzają wodę. Połączenie wiedzy i kompetencji BWT i Grohe dało w rezultacie zupełnie nową jakość w odniesieniu do uzyskiwanej wody i sposobów jej użytkowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent stale poszerza swoje portfolio, wyznaczając trendy w technologii oraz designie produktów.

fot. Grohe