SYSTRA w Komandorskiej 12

Wrocławski biurowiec Komandorska 12 zyskał nowego najemcę. Jest nim SYSTRA – polski oddział światowego lidera na rynkach infrastruktury kolejowej i transportu publicznego.  Komandorska 12 to projekt autorstwa pracowni Grupa 5 Architekci. Inwestorem i właścicielem biurowca jest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU. Za komercjalizację budynku odpowiada JLL.

„Ponad 60 lat temu zaczęła się historia SYSTRA – firmy, która specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury transportu publicznego. To rynek, który się stale rozwija, ewoluuje, a my wraz z nim. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych, dlatego potrzebne nam jest biuro nowoczesne, które sprzyja kreatywnej pracy i pomoże nam sprostać każdemu, nawet najambitniejszemu zadaniu. Nie bez znaczenia dla firmy o takim profilu jest fakt, że w bezpośredniej bliskości znajduje się linia kolejowa i dworzec PKP Wrocław Główny. Dodatkowo, Komandorska 12 jest certyfikowanym zielonym budynkiem, co jest zgodne ze strategią odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju, którą SYSTRA realizuje dostarczając swoje usługi”, informuje Małgorzata Nowakowska-Cicio, dyrektor polskiego oddziału SYSTRA.

SYSTRA jest kolejnym najemcą w budynku, obok EPIQ Systems – amerykańskiej firmy z branży technologii i usług prawnych, oraz Randstad – holenderskiej firmy świadczącej usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR. Komandorska 12 została oddana do użytku w lutym 2017 roku i oferuje ok. 4 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek liczy sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną z parkingiem.

fot. materiały prasowe