Taki widok z Warsaw Spire będą mieć pracownicy Ghelamco

Już w przyszłym roku Ghelamco Poland dołączy do prestiżowego grona najemców i przeniesie się do nowej siedziby w swoim flagowym projekcie – Warsaw Spire. Nowe biuro o powierzchni ponad 1 600 mkw. znajdzie się na 41. piętrze budynku wieżowego. Firma zapewni swoim pracownikom doskonale zlokalizowane biuro oraz nowoczesne i przyjazne środowisko pracy z niesamowitym widokiem na panoramę miasta.

Do nowego biura w Warsaw Spire pracownicy Ghelamco przeprowadzą się z Mokotów Nova. Nowy adres dewelopera od sierpnia 2016 roku to plac Europejski 1. Poza najwyższej jakości powierzchnią biurową certyfikowaną BREEAM na poziomie Excellent i starannie wykończonymi powierzchniami biurowymi, pracownicy dewelopera będą mieć do dyspozycji plac Europejski ze wszystkimi jego udogodnieniami.

Nowe biuro Ghelamco znajdzie się 140 metrów nad Warszawą, czyli o 26 metrów wyżej niż taras widokowy w PKiN. Widok z tej perspektywy jest niesamowity. Spoglądając przez przeszkloną elewację można dostrzec wszystkie najbardziej charakterystyczne dla Warszawy miejsca. Pracownicy będą mieć do dyspozycji całe piętro w budynku wieżowym.

fot. Widok z nowego biura Ghelamco w Warsaw Spire (41 piętro, 140 metrów)