TARBUD już w najbliższy weekend

W nadchodzący weekend, 27-29.03.2015 r., we wrocławskiej Hali Stulecia odbędą się największe na Dolnym Śląsku targi branży budowlanej – Tarbud 2015.

Przed nami ostatni tydzień gorących przygotowań do TARBUD-u. Od poniedziałku, 23 marca wystawcy zaczynają budować i wyposażać stoiska. Łącznie do ich dyspozycji przeznaczono 400 m powierzchni wystawienniczej pod zabytkową kopułą Hali Stulecia oraz 1500 m2 na placu pod Iglicą. Uroczyste otwarcie targów odbędziesię o godzinie 11:00 na scenie w Sali Głównej. Ubiegłoroczna edycja Targów zgromadziła 220 wystawców i odwiedziło ją blisko 10 tys. gości. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji.

Goście targów, którzy podjęli już decyzję o kredycie na budowę domu czy zakup mieszkania lub dopiero rozważają taką możliwość, będą mogli wziąć udział w cyklu wykładów organizowanych przez firmę CONSE Doradcy Finansowi. Eksperci omówią kolejne etapy procedury bankowej, udzielą porad i odpowiedzą na najtrudniejsze pytania uczestników.

Wśród atrakcji TARBUDU znalazł się cykl wykładów prowadzony przez ekspertów Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Wykłady dotyczyć będą najnowszych, dolnośląskich inwestycji budowlanych, m.in. Afrykarium we wrocławskim ZOO, Sky Tower czy biurowiec Silver Tower. Druga sesja, kierowana do fachowców pracujących w branży i zatytułowana „Vademecum” analizować będzie nowe prawo budowlane i zarządzanie bezpieczeństwem na placach budowy. Plan wykładów i seminariów znajduje się pod linkiem http://tarbud.wroclaw.pl/wyklady-i-seminaria/ .

źródło: materiały prasowe Tarbud