The Warsaw HUB z prestiżową nagrodą Five Star Award

Biurowy kompleks The Warsaw HUB otrzymał kolejną nagrodę w ramach konkursu European Property Awards: Five Star Award oraz nominację w kategorii Commercial High-rise Development Europe. Według międzynarodowego jury, warszawska inwestycja Ghelamco Poland to najlepszy w Polsce komercyjny budynek wysokościowy.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 października br. w hotelu The Royal Lancaser w Londynie, przedstawiciele Ghelamco Poland odebrali dla The Warsaw HUB dwie nagrody: wyróżnienie „Award winner” w kategorii „Commercial High-rise Development” oraz „Five Star Award”, które przyznawane jest najlepszym inwestycjom w danej kategorii. Projekt otrzymał również nominację dla najlepszego budynku wysokościowego w Europie.

– Ta nagroda to dla nas ogromny zaszczyt, znaleźliśmy się w gronie najlepszych, europejskich realizacji. Jest to kolejne, w tak krótkim czasie, wyróżnienie dla The Warsaw HUB, które potwierdza, że inwestycja spełnia najwyższe standardy i wniesie nową jakość na rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Od ponad 25 lat European Property Awards honoruje najbardziej innowacyjne i oryginalne budynki komercyjne i mieszkalne w Europie. Jury składające się z kilkudziesięciu ekspertów branży nieruchomościowej doceniło nowatorskie rozwiązania zastosowane przy projektowaniu The Warsaw HUB, jego architekturę, bezpieczeństwo, lokalizację oraz realizację zgodną z zasadami zielonego budownictwa.

Flagowa inwestycja firmy Ghelamco Poland, The Warsaw HUB, powstaje na warszawskiej Woli. Docelowo składać będzie się z trzech wież (od 86 do 130 m) połączonych pięciokondygnacyjną podstawą, w której znajdą się lokale usługowe i handlowe. We wnętrzach liczących 113 tys. mkw. najnowocześniejszych przestrzeni biurowych swoje miejsce znajdą m.in.: dwa hotele, centrum konferencyjne, lokale handlowo-usługowe, przestrzenie coworkingowe oraz centrum fitness.

fot. materiały prasowe