Trzeci wymiar zadowolenia klientów

Na rynku technik dekoracyjnych popularność wśród klientów zdobywają najciekawsze oraz innowacyjne produkty. Szczególnym wyrazem uznania odbiorców są przyznawane przez konsumentów nagrody w ramach ogólnopolskiego konkursu o Laur Klienta. Tegorocznym zwycięzcą w kategorii Odkrycie Roku 2014 została firma Dunes, produkująca dekoracyjne, trójwymiarowe panele ścienne.

Ogólnopolski plebiscyt Laur Klienta bada sympatie rodzimych konsumentów, poszukując odpowiedzi na pytanie, które produkty cieszą się wśród nich największą popularnością i renomą. Opinie zbierane w specjalnych ankietach pozwalają poznać najbardziej aktualne rynkowe trendy i preferencje odbiorców. Kategoria Odkrycie Roku została stworzona z myślą o nowych produktach i usługach, które na rynku pojawiły się niedawno, ale zdążyły już zaskarbić sobie uznanie klientów.

Trójwymiarowe panele ścienne produkowane przez firmę Dunes to rynkowa nowość, zdobywająca coraz większą popularność wśród osób poszukujących niestandardowych dekoracji wnętrz. System łączonych paneli pozwala szybko i niewielkim kosztem tworzyć atrakcyjne wizualnie, przestrzenne powierzchnie, zarówno na całych ścianach, jak i na ich wybranych fragmentach. W ofercie firmy Dunes znajduje się wiele oryginalnych wzorów, które pozwalają dostosować charakter ściany do wymarzonej aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo, na specjalne zamówienie, firma realizuje projekty zaproponowane samodzielnie przez klientów.

laur_klienta_odkrycie_roku_2014

fot. materiały prasowe