Udany rok w Tkalni

Prawomocne pozwolenie na budowę, która rozpocznie się w najbliższym czasie oraz duże postępy w komercjalizacji – tak nowo powstające centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia podsumowuje miniony rok.

W 2018 również nie zamierza zwalniać tempa. – Rok 2017 był dla nas bardzo intensywny, a to dopiero początek prac nad centrum handlowym Tkalnia. Obecnie na ukończeniu są prace rozbiórkowe i otrzymaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę, którą planujemy rozpocząć w najbliższym czasie. Nadchodzący okres będzie upływał nam przede wszystkim na dalszej komercjalizacji, postępach w budowie, a druga połowa roku na przygotowaniach do otwarcia obiektu – komentuje Adrian Majsterek, inwestor i współwłaściciel spółki A&A.         

Nowo powstające centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia o łącznej powierzchni około 14 tys. mkw. GLA będzie częścią miejskiego pasażu łączącego park Słowackiego z bulwarami i polem golfowym A&A Arkadia. Kompleks, w którym zlokalizowanych będzie około 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych powstanie w centrum Pabianic, w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanych budynków pofabrycznych. Za wynajem powierzchni handlowej odpowiada firma The Blue Ocean Investment Group.

fot. materiały prasowe