W harmonii z otoczeniem

W piękne słoneczne dni niemal każdy marzy, by także we wnętrzu dało się poczuć trochę wiosny.Najnowszy system okienno-drzwiowy ALUPROF MB-86 FOLD LINE pozwala niemal dosłownie usunąć barierę, jaka dzieli nasze pomieszczenie od świata zewnętrznego.

Najnowszy system zewnętrznych drzwi harmonijkowych ALUPROF to rozwiązanie, które pozwala na niemal całkowite złożenie przeszklenia i otworzenie pomieszczenia na ogród czy taras. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i mieszkań z przestronnymi tarasami. System MB-86 FOLD LINE można też wykorzystać w kawiarni czy restauracji, które mogą powiększyć swoją przestrzeń o ogródek sezonowy. Konstrukcja drzwi harmonijkowych pozwala na otwieranie ich zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz budynku. Skrzydła zostały stworzone tak, że można bez problemu złożyć je w dowolnej konfiguracji.

Drzwi dają też bardzo wysoką izolacyjność termiczną. Trzykomorowe kształtowniki zostały wyposażone w przekładki termiczne o szerokości 24 mm dla ościeżnic i 34 mm dla skrzydeł drzwi. To właśnie to rozwiązanie sprawia, że mimo tak dużej powierzchni przeszklenia możemy liczyć na bardzo dobrą izolację od panujących na zewnątrz niskich temperatur.

fot. materiały prasowe