W lipcu ruszyły budowy trzech inwestycji Develii

Baltea Apartments w Gdańsku, XI etap Słonecznego Miasteczka w Krakowie i V etap Małej Pragi w Warszawie – to trzy inwestycje Develii, których budowa rozpoczęła się w lipcu.

Wszystkie projekty zostały wprowadzone do sprzedaży w pierwszej połowie br. w oparciu o umowy rezerwacyjne, podpisywanie umów deweloperskich rozpoczęto w lipcu.

fot. Mała Praga, Warszawa

Baltea Apartments to nowoczesny projekt w bliskim sąsiedztwie plaż Zatoki Gdańskiej, usytuowany przy Parku Reagana. Projekt obejmuje jedenastokondygnacyjny budynek z 238 lokalami mieszkalnymi i powierzchnią usługową. Dostępne są tu funkcjonalne apartamenty o powierzchni od 42 do 110 mkw. Generalnym wykonawcą Baltea Apartments jest Mota-Engil. Zakończenie inwestycji i przekazanie mieszkań klientom planowane jest na III kwartał 2022 roku.

Kolejną inwestycją Develii jest Słoneczne Miasteczko. To osiedle kameralnych trzy- i czteropiętrowych budynków, zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Krakowa. W ramach XI etapu osiedla powstanie czterokondygnacyjny budynek, w którym zaplanowano 102 mieszkania o metrażach od 26 do 92 mkw. Generalnym wykonawcą nowego etapu osiedla jest TK-BUD Sp. z o.o. Sp.k. Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2022 roku.

fot. Wnętrze w Baltea Apartments, Gdańsk / materiały prasowe