W objęciach natury

Wnętrza, w których dominuje biel, nie muszą być zimne i surowe. Dodatek jasnego drewna i odpowiednie oświetlenie sprawią, że biała aranżacja nabierze przytulnego, optymistycznego charakteru. Letnie miesiące to doskonały moment na aranżacyjne eksperymenty z użyciem bieli. Duża ilość naturalnego światła w połączeniu z barwą, która potrafi je pięknie odbijać, wprowadza do wnętrza wrażenie dodatkowej przestrzeni, lekkości i świeżości.

corano-dab-bydgoskie-meble

– Nowa odsłona kolekcji Corano Dąb to kompromis między surowym minimalizmem a nieco bardziej przytulnym, domowym charakterem przestrzeni. Dzięki ciepłemu ledowemu oświetleniu szklanych elementów, kolekcja wprowadza do salonu klimatyczny nastrój. Połączenie naturalnej dębowej okleiny i białych błyszczących frontów to stylowa fuzja nowoczesnych trendów i inspiracji naturą – mówi Dorota Gąsiorowska z marki Bydgoskie Meble.

quartz-jasny-dab-bydgoskie-meble

Ciepły odcień naturalnego drewna dębowego równie dobrze wygląda w towarzystwie eleganckiej czerni. – Kolekcja Quartz jest kolejną, którą przedstawiamy w nowej odsłonie. Jasny odcień naturalnej okleiny dębowej w połączeniu z czarnymi przeszkleniami to intrygujące połączenie – kontynuuje Dorota Gąsiorowska. – Proste, kubistyczne bryły, których forma wymyka się schematom, świetnie zaprezentują się z designerskim akcentem, tworząc nowoczesną, a jednocześnie przyjazną przestrzeń. Dzięki elementom fornirowanym w jasnych odcieniach drewna, Quartz równie dobrze będzie wyglądać w klasycznej aranżacji, tchnącej spokojem i harmonią.

Niezależnie od tego czy przemawia do nas nowoczesny minimalizm czy hołdujemy klasycznym rozwiązaniom, dodatek naturalnych materiałów i ciepłych barw zaczerpniętych z natury sprawi, że wnętrze nabierze domowego charakteru, który sprzyja najważniejszej sprawie – naszemu relaksowi.

fot. Bydgoskie Meble