W Warszawie powstanie innowacyjne centrum handlu i usug sportowych

Eyal Litwin_Dyrektor Generalny Adgar w Polsce_1

Specjalistyczne sklepy i usługi dla profesjonalistów i amatorów różnych dyscyplin sportu zgromadzone w jednym, wyjątkowym miejscu; pasjonaci biegania, pływania czy jazdy na rowerze zyskają możliwość całorocznych treningów, konsultacji z trenerami oraz spotkań w swoim gronie i wymiany doświadczeń.

W Warszawie powstanie wyjątkowy obiekt, łączący pod jednym dachem najnowocześniejszą infrastrukturę do ćwiczeń, biegania, pływania, jazdy na rowerze, opiekę trenerów i fizjoterapeutów oraz specjalistyczne sklepy, gdzie klienci będą mogli uzyskać praktyczne porady od sprzedawców, którzy sami czynnie uprawiają sport, oraz wymieniać doświadczenia z innymi fanami sportu. Grupa Adgar, która w czerwcu br. kupiła kompleks biurowy Ochota Office Park przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, ogłosiła, że zamierza stworzyć tam pierwsze w Polsce centrum usług i handlu dla pasjonatów sportu.

W obiekcie powstanie między innymi całoroczna bieżnia o długości 600 m wytyczona wokół kompleksu biurowego. Fani cyklingu będą mogli trenować niezależnie od pogody dzięki innowacyjnym stacjom, w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku, przy różnych ustawieniach warunków na trasie.

Kolejną atrakcją będą tzw. swim jet pools, czyli jednoosobowe mini baseny HGH do pływania w miejscu pod prąd. Będzie też klub fitness ze stacjami do ćwiczeń zainstalowanymi również na dziedzińcu oraz centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji.

Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce powiedział: „Sam trenuję kolarstwo i doskonale wiem, jak ważna jest profesjonalna opieka trenera w czasie ćwiczeń, pomoc doświadczonego doradcy w czasie zakupów, a także możliwość spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń z pasjonatami tej samej dyscypliny, czego nie oferują sklepy samoobsługowe. Bardzo wiele osób zarzuca treningi z powodu źle dobranego sprzętu czy obuwia albo po prostu dlatego, że nie wiedzą, jak je prawidłowo prowadzić. Nasz obiekt z kompleksową ofertą będzie stanowił odpowiedź na potrzeby Warszawiaków w tym zakresie”.

Adgar Investments & Development Ltd. to spółka publiczna działająca w sektorze nieruchomości notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tel Awiwie. Należy do Grupy Zur Shamir, jednego z wiodących holdingów działających w branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości. Firma działa na terenie Izraela, Kanady, Belgii i Polski. Obecnie posiada 29 nieruchomości o łącznej powierzchni 262 000 m2.

(fot. Eyal Litwin, materiały prasowe)

 

Translate »