W Wilanowie powstaje nowa inwestycja

18 domów w zabudowie bliźniaczej, o modernistycznej architekturze willowej, powstanie w warszawskim Wilanowie na Zawadach. Budowa pierwszych budynków zakończy w czwartym kwartale br. Realizacja inwestycji jest możliwa dzięki finansowaniu pozyskanemu przez inwestora we współpracy z firmą Upper Finance.

Osiedle Ville Parkowe powstaje przy ul. Hoserów w Wilanowie. Każdy dom będzie mieć powierzchnię 150 m kw., garaż oraz własny ogród o powierzchni od 350 do 600 m kw. W pierwszym etapie powstanie 10 budynków, zaś w drugim – 8 budynków o łącznej powierzchni mieszkaniowej ponad 5,5 tys. m kw. W zależności od preferencji nabywcy mogą wybrać domy połączone ścianą szczytową lub garażami.

– Coraz więcej osób poszukuje miejsca zamieszkania, które byłoby kompromisem pomiędzy miejskim trybem życia a potrzebą odpoczynku po aktywnym dniu pracy. Nasza nowa inwestycja Ville Parkowe doskonale się wpisuje w ten trend. Powstaje w malowniczej części Wilanowa w otulinie lasu. To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami – bardzo blisko natury, a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum. Nowoczesna bryła willi podmiejskich, pełna ciekawych rozwiązań architektonicznych, zapewnia rodzinną i przytulną atmosferę – przekonuje Magdalena Tomaszewska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Villi Parkowych.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »