W Wola Park psy mile widziane

Warszawski Wola Park to miejsce spotkań, robienia zakupów, aktywności towarzyskich i pracy, z przestrzenią zarówno w centrum, jak i w nowo zrewitalizowanych Ogrodach Ulricha. Od 23 do 26 marca br. trwa akcja „Jesteście mile widziani. Psyjaciele w Wola Parku”, w ramach której centrum przygotowało serię wydarzeń, skierowaną do właścicieli psów. Już 23 marca w pasażu Wola Parku stanie stoisko Fundacji ADA, w którym wszyscy klienci będą mogli dowiedzieć się więcej, zarówno o tym, jak najlepiej pomagać zwierzętom, jak i o działalności fundacji. W sobotę, 25 marca, w godzinach 12.00 – 22.00, wszyscy klienci będą mogli przy stoisku skorzystać również z bezpłatnych porad weterynarza, dr Kuby.

W sobotę, na psy i ich właścicieli czeka Jagoda Anczarska – behawiorystką, trenerką psów i petsitterką, z organizacji Sczekajmy w tym samym kierunku, która w godzinach 12.00 – 18.00 przeprowadzi bezpłatne treningi ogólnorozwojowe dla psów w każdym wieku. Właściciele czworonogów poćwiczą i nauczą się współpracy, a ich pupile skorzystają z zabawek interaktywnych pobudzających psi węch, przejdą tor przeszkód i ścieżki sensoryczne, poznają nowe zapachy różnych zwierząt oraz nauczą się współpracować i podążać za swoim opiekunem. W godzinach 18.00-22.00, Jagoda Anczarska będzie udzielała konsultacji behawioralnych dla wszystkich chętnych klientów.

Sklep zoologiczny Aquarius, który mieści się na terenie Wola Parku, będzie także aktywnym partnerem tych wydarzeń i zaoferuje zestawy prezentów dla pierwszych 30 klientów, którzy wraz ze swoimi pupilami wezmą udział w treningu ogólnorozwojowym dla psów. W każdej z paczek znajdą się prezenty.

Wola Park jako miejsce przyjazne psom stworzyło dla właścicieli psów specjalne udogodnienia. W punkcie informacyjnym można wypożyczyć miseczki na wodę i nalać psu wody z poidełek zlokalizowanych na terenie centrum, a także wypożyczyć smycz dla swojego psa. W tym samym miejscu dla zainteresowanych będą czekały darmowe, biodegradowalne torebki na psie odchody.

fot.   materiały prasowe

Translate »