Warsaw Trade Tower dla Warszawa Business Run

Warsaw Trade Tower został jednym ze sponsorów Warszawa Business Run, wyjątkowej inicjatywy, która tworzona jest przez przedstawicieli biznesu we współpracy z Fundacją Jaśka Meli. Oprócz wkładu finansowego w ramach współpracy WTT udostępni świeżo wyremontowane 35 piętro na wydarzenia biznesowe związane z biegiem. Dodatkowo od lipca ruszyły w budynku bezpłatne zajęcia jogi, podczas których osoby zaangażowane w Warszawa Business Run mogą otrzymać wskazówki specjalnie dla biegaczy. Zaangażowanie WTT w bieg jest jednym z elementów strategii, jaką przyjął zarządca budynku po zbadaniu oczekiwań najemców.

– Postanowiliśmy wesprzeć finansowo Warszawa Business Run, ponieważ inicjatywa idealnie wpisuje się w naszą strategię komunikacji z najemcami, w której stawiamy na zdrowy i aktywny tryb życia – mówi Maria Bubak z WTT. – Liczymy także, że dzięki Warszawa Business Run nasi najemcy połączą siły w szczytnym celu i zintegrują się lepiej z osobami, które mijają na co dzień w windzie, piekarni, czy w kolejce po prasę. Już od ponad miesiąca promujemy bieg pośród 3000 pracowników WTT, zachęcając ich nie tylko do zgłaszania się do samego biegu, ale także do bycia wolontariuszami oraz odbywania wspólnych treningów przed biegiem. Również temu mają służyć bezpłatne zajęcia jogi, które wspólnie z Porozumieniem Szkół Jogi zorganizowaliśmy w nowo utworzonej sali do ćwiczeń. Z zajęć mogą skorzystać wszystkie osoby pracujące w budynku, ale uczuliliśmy prowadzących, by wszystkim zainteresowanym pokazali również ćwiczenia przygotowujące ciało do biegania – rozciągające, wzmacniające, a także rozluźniające po biegu.

Warszawa Business Run to charytatywny bieg biznesowy organizowany na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, opiekującej się osobami po amputacjach kończyn. Warszawski bieg jest częścią Poland Business Run – ogólnopolskiej inicjatywy, która tego samego dnia wystartuje jednocześnie w sześciu miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Wrocławiu. Od 2012 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja biegu, udało się pomóc 27 osobom.

fot. materiały prasowe