Swietelsky – firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w budowie obiektów dla znanych sieci sklepów, realizuje kameralne apartamenty francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier Polska – Linde Résidence II. Budynek powstanie na Starych Bielanach w Warszawie.
Swietelsky zobowiązał się, że Linde Résidence II wybuduje do końca I kwartału 2025 roku. Prace rozpoczęły się pod koniec lutego. Swietelsky to firma z tradycjami sięgającymi lat 30. XX wieku. To właśnie wtedy w Austrii Hellmuth Swietelsky założył firmę, która dziś posiada swoje oddziały w 21 krajach. Przedsiębiorstwo ma renomę innowacyjnego, wydajnego i niezawodnego wykonawcy, co potwierdza liczba zrealizowanych obiektów w całej Europie.
Linde Résidence II to 4-piętrowy budynek nawiązujący do niskiej zabudowy Starych Bielan, w którym znajdzie się 58 apartamentów. Będą to lokale typu studio oraz 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty o powierzchni do 157 mkw. Do każdego będzie przynależał prywatny ogródek, balkon z przeszkloną balustradą lub taras częściowo wyłożony trawą.
fot. materiały prasowe