Warszawa: Biurowiec Warta Tower zmienił nazwę

Nowa nazwa Warta Tower, najbardziej charakterystycznego biurowca w Warszawie, to V Tower. Zmiana nazwy budynku przy ul. Chmielnej, to tylko jeden z etapów projektu rewitalizacji prowadzonego przez Cornerstone Investment Management.

W ramach modernizacji nieruchomość zostanie wyposażona w najnowocześniejsze systemy i rozwiązania, spełniając standardy certyfikacji ekologicznych i technologicznych obowiązujących we współczesnych normach.

W przypadku V Tower, 21-piętrowego budynku o powierzchni 33 700 mkw, rewitalizacja oparta jest przede wszystkim na poszanowaniu zastałej architektury oraz materiałów, których użyto przy budowie. To, na czym zależy inwestorom to podkreślenie stylu art deco. Wiele charakterystycznych elementów zastanej architektury biurowca zostanie nie tylko zachowanych, ale ich oryginalność będzie podkreślona i wyeksponowana. Projekt modernizacji zakłada także renowację zielonych dziedzińców – dodanie małej architektury, zaprojektowanie nowoczesnych i atrakcyjnych stref relaksu.

Budynek składa się z części wieżowej oraz podium, które obsługiwane jest przez 4 dodatkowe, oddzielne recepcje, które mogą być dedykowane najemcom na wyłączność. Tego typu rozwiązanie daje wiele możliwości firmom poszukującym własnego lobby.

fot.  materiały prasowe

Translate »