Warszawa: Neo Praga na Pradze

Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska ogłosił nową inwestycję w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Osiedle Neo Praga powstanie przy ulicy Drwęckiej 12B, niedaleko planowanej stacji metra Mińska.

– To dzielnica, która w ostatnich latach przeszła ogromną przemianę. Jest tam wiele perełek do odkrycia. Chcemy rozwijać naszą obecność w tej części miasta, bo uważamy, że ma wiele atutów – mówi Cezary Grabowski, z Bouygues Immobilier Polska.

W ramach inwestycji powstaną 104 mieszkania o powierzchni od 28 do 115 mkw., niektóre z nich będą dwupoziomowe. Wszystkie zostaną wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki. Na najniższej kondygnacji powstaną również lokale usługowe. Ceny mieszkań zaczynają się od 520 tysięcy złotych.

Aby inwestycja była bardziej ekologiczna, budynek zwieńczy zielony dach.

Osoby poruszające się samochodem lub motocyklem będą mogły skorzystać z możliwości zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Dla miłośników rowerów zaplanowano specjalne stojaki i dedykowany serwis z niezbędnymi narzędziami.

W standardzie wyposażenia mieszkań znajdzie się także system automatyki mieszkaniowej Appartme. Dzięki temu systemowi inteligentnych urządzeń każdy lokator będzie mógł kontrolować oświetlenie, ogrzewanie oraz energię elektryczną za pomocą aplikacji mobilnej.

fot. materiały prasowe

Translate »