Więcej powierzchni biurowej dla OBSS

Firma Objectivity Bespoke Software Specialists (OBSS) zdecydowała się na powiększenie powierzchni najmu o dodatkowe 1 160 mkw. w biurowcu West House 1B we Wrocławiu. Tym samym najemca będzie miał do swojej dyspozycji ponad 5 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Knight Frank reprezentował właściciela nieruchomości, Grupę Archicom, podczas transakcji.

West House 1B to nowoczesny budynek biurowy wchodzący w skład największego kompleksu biznesowego we Wrocławiu – West Forum, który docelowo będzie się składać ze 100 tys. mkw. powierzchni komercyjnej.  Z końcem 2013 roku OBSS, który specjalizuje się w budowie, wdrażaniu i serwisie rozwiązań informatycznych, wybrał budynek West House 1B na swoją nową siedzibę we Wrocławiu. Na początku bieżącego roku firma dobrała dodatkową powierzchnię 2 000 mkw., w realizowanym II etapie budowy biurowca, tym samym zwiększając swoje zasoby do 4 000 mkw. W związku z dynamicznym rozwojem OBSS, który co miesiąc zatrudnia nowe osoby (obecnie zatrudnia już niemal 350 pracowników) zdecydował się kolejny raz na powiększenie powierzchni, podpisując umowę najmu na dodatkowe 1160 m kw.

Obecnie trwa realizacja II etapu West House 1B, obejmująca bliźniaczy budynek o powierzchni 6 000 mkw. Zgodnie z planem będzie on gotowy do użytku pod koniec III kwartału 2014 roku. Do wynajęcia pozostało 3 000 mkw. w realizowanym w II etapie budynku. Przyszły najemca może mieć do dyspozycji od jednej do trzech kondygnacji.

fot. materiały prasowe

 

Translate »