Wiecha na warszawskim Central Point

Central Point w Warszawie osiągnął swoja docelową wysokość 86 metrów. Budynek, znajdujący się na skrzyżowaniu dwóch linii metra, ma 21 pięter, na których zaoferuje niemal 20 000 mkw. powierzchni.

A dokładniej Central Point to ok. 18 000 mkw. przestrzeni biurowej oraz 1200 mkw. handlowo-usługowej. Budynek oferować będzie butikowe i szyte na miarę powierzchnie biurowe zlokalizowane na przestrzeniach z nowoczesnym designem. To jedna z najważniejszych, flagowych inwestycji realizowanych obecnie przez Immobel w Polsce. Biurowiec został także zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

– Central Point to jedyny budynek w Polsce, który znajduje się tuż nad skrzyżowaniem dwóch linii metra obsługujących podróżujących z kierunków północ-południe i wschód-zachód w Warszawie – mówi Richard Aboo, Chief Commercial Officer Immobel.

– Prace na budowie biurowca przebiegają zgodnie z planem i już w tym roku budynek zostanie oddany do użytku. Aktualnie kontynuowane jest wykończenie powierzchni wewnątrz i na zewnątrz elewacji – mówi Marzena Zielonka, dyrektor w Agencji Biurowej JLL.

– Bogata oferta gastronomiczno- kulturowa dla przyszłych pracowników oraz bliska odległość od dwóch dużych parków w centrum miasta sprawiają, że obiekt ma wszystkie cechy idealnego biura – mówi Radosław Pawlak, dyrektor w Agencji Biurowej CBRE.

 

fot. materiały prasowe