Wiosna w salonie – aranżacje pełne światła

Duża, doświetlona przestrzeń, działa kojąco na większość z nas. Jasne, przestronne aranżacje mocno wpisują się w trendy, sprzyjając jednocześnie relaksowi. Biel, która zagości w naszym salonie, uczyni z niego prawdziwą oazę spokoju, dobrą nie tylko na długie, wiosenne popołudnia.

Gdy zimowe miesiące odchodzą w zapomnienie, poszukujemy światła i jasnych barw, których niedostatek mocno daje się we znaki. Wprowadzając do wnętrz biel, mamy szansę na stworzenie jasnej, optymistycznej aranżacji, która będzie jednocześnie elegancka i efektowna.

Biel w roli głównej

Białe meble w salonie przyprawiają o drżenie serca pedantów posiadających dzieci lub czworonogi. W takiej aranżacji kluczem do sukcesu jest postawienie na materiały wysokiej jakości, które pozwolą cieszyć się nieskazitelnym odcieniem przez długi czas.

– Skóry naturalne, którymi tapicerowane są nasze sofy i narożniki, to szlachetny, bardzo wytrzymały materiał. Przy odpowiedniej pielęgnacji, z użyciem specjalistycznych środków, będzie nam służył przez długie lata – mówi Jarosław Szurpicki z marki Etap Sofa. – Nieskazitelna biel pięknie odbija świtało, rozjaśniając wnętrze i wprowadzając do niego efekt czystości. Jest także doskonałą bazą, z którą świetnie komponują się zarówno soczyste, energetyczne kolory, jak i stonowane beże, brązy, szarości. Zwolennicy przytulnych wnętrz mogą postawić na biel złamaną beżem, której odcień wprowadzi do aranżacji odrobinę ciepła.

etap-sofa-basic

Relaks – drugie imię dobrego designu

Wnętrze, w którym odpoczywamy, powinno być zaaranżowane estetycznie i spójnie. Nowoczesne meble wypoczynkowe mają do zaoferowania znacznie więcej niż harmonijne proporcje. Kolekcje pełne bieli potrafią zaskoczyć nawet wymagających. – Efektowne detale, jak wyraźne przeszycia czy wysokie chromowane nóżki, to kwintesencja współczesnego wzornictwa, które reprezentuje prosta, elegancka forma kolekcji Basic. Obszerne, miękkie siedziska, podwyższane, regulowane oparcia i wysuwany podnóżek to pomysł kolekcji Grand Vario na sto procent komfortu. Modułowa kolekcja Impressione potrafi zaś dostosować się do najbardziej indywidualnych potrzeb: regulowana elektrycznie lub manualnie funkcja relaks, regulowane zagłówki, elementy łączące wyposażone w stolik i opcjonalnie w funkcję audio – fuzja współczesnych trendów i rozwiązań technicznych zaowocowała kolekcją na miarę XXI wieku – opowiada Jarosław Szurpicki.

Trend na biel łączy różnorodne inspiracje – silnie osadzony w stylu skandynawskim, realizuje jednocześnie założenia nowoczesnego designu. Dobre projekty i materiały wysokiej jakości to sposób na stworzenie białego, jasnego wnętrza, które zalśni czystością, wpisując się w rozmaite stylistyki.

 

Translate »