Wrocław: Planty Racławickie

Archicom rusza z nowym etapem mieszkań we wrocławskiej dzielnicy Krzyki – Osiedlem Planty Racławickie. Na kupujących czeka 171 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni.

Lokale zaprojektowano zgodnie ze standardem Archicom – modelowych układach mieszkań, które spełniają różne potrzeby kupujących i umożliwiają łatwą rearanżację przestrzeni. Dostępne są 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe mieszkania o powierzchni od 35 m² do ponad 84 m², każde wyposażone w balkon o minimalnej powierzchni 2,8 m² lub własny zielony taras, zależnie od piętra.

Z myślą o mieszkańcach, na terenie osiedla zagwarantowano szeroki dostęp do usług codziennego użytku. Będzie tam klub fitness, zielone miejsca do rekreacji na świeżym powietrzu, stacja ładowania aut elektrycznych, paczkomat, stojaki na rowery i stacja naprawy rowerów. Pasaż handlowo-usługowy podzielono na sześć lokali, z czego cztery przystosowane są pod gastronomię. Aplikacja Bluebolt zapewnia bezdotykowe, automatyczne otwarcie drzwi do klatki schodowej i garażu, przywołanie windy bez wciskania guzika, a także zdalne otwarcie szlabanu wjazdowego na osiedle.

fot. materiały prasowe