Wrocławski City Space z nowym najemcą

Wrocławski City Space zyskuję nowego najemcę. Do znajdującego się w Nobilis Business House biura flex tej marki przeniesie się Duco.

Firma Duco to globalny dostawca z obszaru zarządzania danymi, który zapewnia samoobsługową inżynierię danych w chmurze. We Wrocławiu obecna jest od 2018 roku, natomiast już w trzecim kwartale tego roku firma przeniesie się do elastycznego biura City Space w budynku Nobilis Business House.

Od początku naszej działalności na wrocławskim rynku zdecydowaliśmy się na pracę w biurach flex, które pozwalają nam dopasowywać wynajmowaną przestrzeń do bieżących potrzeb naszego biznesu oraz zespołu. Tego typu elastyczność zyskuje na znaczeniu zwłaszcza teraz, a przeprowadzkę do City Space planujemy mając głównie na uwadze dobro i bezpieczeństwo pracowników firmy. Mam nadzieję, że już wkrótce cały nasz zespół będzie mógł w pełni korzystać z szerokiej oferty nowego biura”, mówi Aleksandra Młodecka z Duco.

Nobilis Business House to budynek klasy A oferujący blisko 17 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na sześciu nadziemnych kondygnacjach. Budynek wyposażony jest, m.in. w system kontroli dostępu, szybkie i ciche windy, energooszczędny system wentylacji i klimatyzacji, podnoszone podłogi i obniżone sufity. Tak wysoki standard techniczny biurowca zapewnia komfortową przestrzeń do pracy. Nobilis Business House jest zlokalizowany w centralnej części Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych węzłów komunikacji publicznej.

Operatorzy elastycznych powierzchni do pracy są od dłuższego czasu na fali wznoszącej w Polsce. Jak wynika z naszych danych, w latach 2015 – 2019 elastyczne zasoby biurowe na polskim rynku wzrosły ponad pięciokrotnie. Rosnąca popularność i zaufanie w stosunku do flexów owocuje wieloma ciekawymi umowami podpisywanymi również przez duże, międzynarodowe firmy, które coraz bardziej cenią sobie elastyczne warunki najmu”, mówi Aleksandra Stanisz z biura JLL pośredniczącego w transakcji.

fot. materiały prasowe