Wrocławski Oddział PZFD wybrał nowy zarząd

logo PZFD Wrocław_ok

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu wybrano nowy Zarząd, a także zaplanowano działania na rok 2014.

3 grudnia 2013 roku w Karpaczu odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu. Podczas spotkania podsumowano minione dwa lata działalności Oddziału oraz – poprzez głosowanie tajne – wybrano nowy Zarząd. W wyniku głosowania na Prezesa Oddziału ponownie wybrana została Dorota Jarodzka-Śródka, która na co dzień pełni funkcję prezesa w firmie Archicom. Wiceprezesami Oddziału po raz kolejny zostali Mirosław Półtorak – prezes spółki DOM.developer Wrocław i Krzysztof Ziajka – prezes spółki INKOM.

Do obowiązków Zarządu lokalnego Oddziału PZFD będzie należało przede wszystkim koordynowanie działań statutowych i marketingowych podejmowanych przez inicjatywę,a także realizacja działań zgodnie z przyjętymi programem oraz planem finansowym. Jako członkowie Zarządu, wybrani na kolejną kadencję, czujemy się wyróżnieni i docenieni przez naszych kolegów – prezesów firm deweloperskich zrzeszonych w PZFD we Wrocławiu.W związku z tym, że z roku na rok jako Oddział PZFD we Wrocławiu podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej, czeka nas jeszcze więcej pracy niż dotychczas. Na pewno będziemy rozwijać Wrocławską Kartę Mieszkaniową – program rabatowy dedykowany naszym klientom. Już teraz możemy zdradzić, że właśnie we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja ogólnopolskiej konferencji „Dni Dewelopera”, która zaplanowana została na październik. Jako Oddział, w 2014 roku będziemy kontynuować działania pod hasłem „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”, w ramach których m.in. wesprzemy duży projekt mający na celu edukację przestrzenno-architektoniczną i rozwój najmłodszych wrocławian – komentuje Mirosław Półtorak, Wiceprezes Oddziału PZFD we Wrocławiu.

Zarząd został wybrany przez członków Oddziału na kolejną dwuletnią kadencję – wszystkie osoby pełnią rolę członków Zarządu Oddziału od 2011 roku.

Translate »