Z potrzeby piękna

Rosnąca popularność szkła w aranżacji wnętrz, zainspirowała projektantów sieci Drzwi i podłogi VOX do stworzenia kolekcji drzwi wejściowych, w których doskonała funkcjonalność łączy się z efektowną, nowoczesną formą.

Piękne i funkcjonalne – takie są drzwi BASTION z kolekcji LACOBEL. Szyba LACOBEL zlicowana ze skrzydłem drzwiowym, tworzą idealną całość. Szyba jest efektownym detalem, który podnosi estetykę, nie osłabiając konstrukcji i nie obniżając właściwości antywłamaniowych drzwi. Szyby występują w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnoszarym i czarnym, do których dopasowano okleiny tak, by całość była idealnie spójna.

Kolekcja BASTION LACOBEL to trzy modele drzwi, różniące się wielkością szyby i jej ułożeniem na skrzydle drzwiowym. W wersji podstawowej szyba znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi, na życzenie klienta może jednak powstać model z szybą dwustronną. Dużym atutem estetycznym drzwi są doskonale dopasowane modele klamek, które stanowią perfekcyjne wykończenie całości.

Drzwi BASTION LACOBEL wyróżniają się nie tylko oryginalną estetyką, ale także doskonałymi parametrami technicznymi. Ich solidna konstrukcja została oparta na ramie z drewna klejonego i wzmocniona aluminiowym profilem. Płyta dźwiękochłonna zapewnia akustykę na poziomie 32 dB. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, drzwi wyposażono w trójbolcowe zamki górne i dolne, zawias z regulacją i bolec antywyważeniowy. BASTION LACOBEL to propozycja, w której zadbano o każdy szczegół: klient może wybrać nie tylko podstawową stałą ościeżnicę drewnianą, ale także ościeżnicę drewnianą regulowaną.

bastion-lacobel-drzwi-i-podlogi-vox-1

Jakość i design od wejścia – drzwi to najlepsza wizytówka domu i jego mieszkańców, warto więc postawić na rozwiązania, które urzekają nowoczesnymi rozwiązaniami.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »