Zielone Bemowo rusza z II etapem

Do sprzedaży trafią lada dzień mieszkania, które stanowią część drugiego, ostatniego etapu osiedla Zielone Bemowo realizowane przez Cordia Polska. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w I kwartale 2019 roku. W II etapie powstaną 4 budynki, w których znajdą się 194 mieszkania i 6 lokali usługowych. Mieszkania mają zróżnicowany metraż: od 33 do 135 metrów kwadratowych. Lokale na ostatnich kondygnacjach wyróżniają się rozległymi tarasami na dachu oraz ponadstandardową wysokością, która umożliwia aranżację antresoli. Mieszkania na niższych piętrach mają loggie i balkony, a na parterze prywatne ogródki.  

Cordia Polska podpisała umowę na generalnego wykonawcę II etapu osiedla z Fundamental Group, firmą będąca jedną z kluczowych warszawskich firm na rynku budowlanym w Polsce. Kontrakt opiewa na ponad 53 mln zł netto.

Cordia Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy Futureal, która jest liderem na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie Cordia realizuje
w Polsce dwa projekty – Supernova w Krakowie oraz Zielone Bemowo w Warszawie. Projekt został przygotowany przez Grupę 5 Architekci.

fot. materiały prasowe