ZIELONY OGRÓD W MARYNARSKA POINT 2

Budynek biurowy Marynarska Point 2, należący do firmy Bluehouse Capital, przechodzi modernizację. W ramach trwających obecnie prac całkowitej przebudowie ulegnie lobby recepcyjne. Zmiany czekają również otoczenie budynku.

Na powierzchni wspólnej na parterze obiektu stworzona zostanie, inspirowana ogrodem, przestrzeń do wspólnej pracy i relaksu, a w otoczeniu budynku pojawi się zieleń oraz meble miejskie.

Zieleń jest kluczowym elementem projektu. Rośliny są jednym z najbardziej pożądanych elementów w przestrzeni biurowej, ponieważ pozytywnie wpływają na pracowników. Mamy nadzieję, że nasz mały ogród, jaki tworzymy w sercu Mokotowa, spełni swoje zadanie i będzie miejscem przyjaznym, poprawiającym samopoczucie, w którym chce się przebywać” – Marika Ziętara, Bluehouse Capital.

Zakończenie modernizacji planowane jest na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2020 r. Za koncepcję, wizualizacje i projekt wykonawczy, jak również realizację odpowiada firma Tetris. Koordynacją prac zajmuje się agencja BNP Paribas Real Estate, która jest również zarządcą budynku. Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej jest Savills.

fot. materiały prasowe