Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Chrzanów

frontowa fasada nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Chrzanów

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Chrzanowie (małopolskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 3 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 2 300 m2, atrakcyjną cenę 2 070 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 900 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może elitarną lokalizacją w pobliżu parku, przy jednej z głównych ulic w centrum miasta. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż doskonała pod inwestycje zarówno handlowo-usługowe, hotelowe, jak i mieszkaniowe. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno parking na 13 stanowisk. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży z ważnymi pozwoleniami budowlanymi na obiekt hotelowy z zapleczem gastronomicznym i możliwością przearanżowania obiektu na 25 niezależnych mieszkań z lokalami usługowymi na parterze.

Zapewniamy na pełną, profesjonalną obsługę transakcji. Polecam i zapraszamy na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy nieruchomości za gotówkę.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4775)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl

Translate »