Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Poznań

widok z lotu ptaka na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Poznań

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 15 583 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 310 zł/m2. Cena za całość wynosi 4 830 730 zł.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż stanowi grunt inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia znakomity dojazd nie tylko do centrum Poznania, ale również drogi ekspresowej S11 oraz autostrady A2. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż przeznaczona w MPZP pod tereny zabudowy usługowej z wodami powierzchniowymi śródlądowymi (na terenie działki znajduje się rów). Dodatkowo MPZP ustala m.in.:
– lokalizację zabudowy zgodnie z liniami zabudowy wyznaczonymi na rysunku planu;
– powierzchnię zabudowy działki budowlanej nie większą niż 50%;
– powierzchnię biologicznie czynną działki budowlanej nie mniejszą niż 30%;
– wysokość budynku usługowego do 16 m a w strefie podwyższonej zabudowy, wskazanej na rysunku planu, od 16 do 20 m;
– od strony terenów dróg publicznych lokalizację budynków z elewacją z oknami lub powierzchniami przeszklonymi;
– zakaz lokalizacji takich obiektów jak: stacje paliw, stacje obsługi samochodów, warsztaty samochodowe, blacharnie, lakiernie.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż uzbrojona w następujące sieci: wodociągową + energetyczną + gazową + kanalizacyjną + telefoniczną w bliskiej okolicy działki. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej pozostajemy do dyspozycji. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-556)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl

Translate »