Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Tarnowskie Góry

widok od strony ulicy na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Tarnowskie Góry

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w Tarnowskie Górach (śląskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o 4 kondygnacjach w biznesowej okolicy. Rok oddania obiektu do użytku to 1920. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 700 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 4 283 zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 2 998 000 zł. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż Nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu.

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się przepiękną architekturą (kamienica) oraz imponującą lokalizacją w samym centrum miasta. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż doskonale nadaje się pod działalność:
USŁUGOWĄ:
– lokal handlowy (sklep spożywczy z kilkuletnią umową);
– lokal handlowy (sklep zoologiczny);
– 2 lokale użytkowe;
MIESZKALNĄ:
– 8 mieszkań.
Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to prawdziwa gratka dla zamożnego inwestora.

WGN doradza w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Kupując te nieruchomość komercyjną z pomocą WGN, nie podpisujesz żadnych umów. Zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

To spokojna i bezpieczna lokalizacja, gdzie w pobliżu mieszczą się restauracje, puby, kawiarnie, sklepy, przedszkola, szkoły, poczta, placówki bankowe, urzędy miejskie i państwowe, punkty usługowe.
Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową.

Klienci naszego biura przy zakupie nieruchomości komercyjnej otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Orzesze, ul. Rybnicka 5. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-17)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl

Translate »