Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Wrocław (okolice)

widok z boku na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Wrocław

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 4 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 1 011 m2, atrakcyjną cenę 1 690 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 1 672 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o przeznaczeniu biurowym lub mieszkalnym w doskonałej lokalizacji, w śródmiejskiej strefie gospodarczej (centrum). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca swoją reprezentacyjną architekturą, bogatą historią oraz olbrzymim potencjałem. Zgodnie z zapisami studium nieruchomość inwestycyjną na sprzedaż można rozbudować i przebudować. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży objęta jest ochroną konserwatorską. Warunkiem sprzedaży oferowanej nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego dla infrastruktury technicznej dotyczącej:
– 289,2 m2 w budynku na zasadzie użytkowania;
– 210,84 m2 w gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 40,01 m2 na gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 76,06 m2 na elewacji na zasadzie użytkowania;
– 2 m2 na dachu na zasadzie użytkowania.

WGN zapewnia skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługę formalno-prawną transakcji etc. Przy transakcji zakupu zapewniamy również obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości komercyjnej do sprzedaży.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3369)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl

Translate »