Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Zgorzelec

okazała bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Zgorzelec

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Zgorzelcu (dolnośląskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 5 kondygnacje i została oddana do użytku w 1965 roku. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 1 487 m2, atrakcyjną cenę 14 000 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 9 415 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż doskonale nadaje się pod działalność hotelową:
– 63 pokoi 2-osobowych z łazienkami;
– 12 apartamentów z łazienkami;
– restauracja;
– lobby;
– bar;
– 5 sal wielofunkcyjnych na 220 gości;
– 4 gabinety zabiegowe SPA;
– zespół saun;
– łaźnia turecka.

Ważnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej prestiżowa lokalizacja przy głównej ulicy, w centralnej, historycznej części miasta. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż została dobudowana do istniejącej kamiennicy jako nowy, modernistyczny, pięciokondygnacyjny budynek z wysuniętą, jednokondygnacyjną restauracją. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w trakcie modernizacji, która ma na celu podwyższyć jego standard do obiektu 4-gwiazdkowego. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znakomicie nadaje również pod dodatkową działalność, jak np.:
– gabinety zabiegowe;
– zespół saun;
– siłownia;
– fryzjer.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży adresowana do zamożnych biznesmenów. Na zmotoryzowanych czeka 19 strzeżonych miejsc parkingowych. Gwarancją bezpieczeństwa jest tu monitoring + instalacja przeciwpożarowa. Zapraszamy zainteresowanych inwestorów do kontaktu. Klientom zapewniamy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną nieruchomości oraz pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz budowę domów. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-555)

Kontakt:
e-mail: Zgorzelec@wgn.pl

Translate »