Property Journal na MIPIM w Cannes 2014

25 największe targi nieruchomości i inwestycji na świecie

MIPIM w Cannes 11-14 marca 2014

W dniach 11-14 marca odbyła się 25. edycja największych międzynarodowych targów nieruchomości i inwestycji w Cannes – MIPIM 2014. Temat przewodni tegorocznych targów brzmiał “Coraz bardziej inteligentne budynki i miasta”.

W wydarzeniu tym udział wzięło 2000 wystawców oraz 4300 inwestorów z 80 krajów oraz 20 tysięcy akredytowanych uczestników. Media reprezentowało 460 dziennikarzy z całego świata, w tym korespondenci “Property Journal”.

Honorowymi krajami targów były: Brazylia, Rosja i Turcja.

Tegoroczna edycja MIPIM koncentrowała się przede wszystkim na zwróceniu uwagi specjalistów i deweloperów rynku nieruchomości na inteligentne budownictwo. Była okazją do zapoznania się z najnowszymi projektami architektonicznymi i innowacjami w budownictwie.

MIPIM przyciąga najbardziej wpływowych graczy ze wszystkich sektorów międzynarodowego rynku nieruchomości, nie inaczej było w roku bieżącym.

Rynek nieruchomości z całego świata reprezentowali inwestorzy instytucjonalni i prywatni, deweloperzy, przedstawiciele instytucji finansowych oraz funduszy inwestycyjnych.

Uczestnictwo w targach to możliwość spotkań, wymiany opinii i doświadczeń, a także pozyskanie nowych, międzynarodowych kontaktów.

Na targach MIPIM 2014 swoje specjalne wydanie zaprezentował również “Property Journal”.

zobacz-filmy

reportaz-z-mipim-2014

pj-na-mipim-2014

Translate »