Oliva Koncept oddana do użytku

Jedna z ciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście, Oliva Koncept, otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie. Osiedle ulokowane jest w przepełnionej historią i cieszącej się wielką popularnością dzielnicy Gdańska – Oliwie, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

To flagowa trójmiejska realizacja dewelopera Budner Inwestycje, za której projekt odpowiada gdyńskie biuro architektoniczne Arch-Deco.

– Naszym zamysłem było, aby wnętrze mieszkań w Oliva Koncept było miejscem, które działa kojąco, gdzie można się wyciszyć i odpocząć – tłumaczy Anna Trzcińska, jedna z architektek z biura Arch-Deco. – Chcieliśmy, aby przestrzeń ta korespondowała z elegancką, klinkierową elewacją oraz przepełnionymi zielenią widokami z okien, była stylowa, ale stonowana. Fronty fornirowane w kolorze orzecha amerykańskiego, dobór eleganckich lamp i mebli renomowanych firm, naturalny gres w łazience – wszystko to tworzy wnętrze o wysublimowanym, nienachalnym stylu – dodaje Anna Trzcińska.

Na standard inwestycji Oliva Koncept składa się również funkcjonalność i zastosowane w niej rozwiązania ułatwiające życie i podnoszące komfort użytkowania. Każde z mieszkań wyposażone jest w najnowsze rozwiązania z zakresu smart living. Dzięki nim, za pomocą kilku kliknięć w telefonie, można dowolnie sterować wieloma funkcjami mieszkania lub programować regularne polecenia, takie jak automatyczne podniesienie rolet, uruchomienie muzyki czy ekspresu do kawy. System smart living pozwala również m.in. na regulację temperatury w każdym z pomieszczeń, kontrolę pracy urządzeń czy wyłączanie prądu nawet, gdy przebywa się poza mieszkaniem. Można go także dowolnie rozbudowywać, dodając do sieci kolejne elementy.

fot. materiały prasowe

Rynek nieruchomości, inwestycje, nieruchomości komercyjne, nieruchomości inwestycyjne, raporty, finanse, architektura - PROPERTYJOURNAL.pl