Nieruchomości inwestycyjne. Warszawa: Wola Gabriela w Warszawie – etap II

Inwestycję mieszkaniową Wola Gabriela, zrealizowaną przez Sokratesa Development na warszawskiej Nowej Woli (Odolanach), wyróżnia atrakcyjna architektura. Projektanci z pracowni MKC zaproponowali kaskadową zabudowę.

Wola Gabriela znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy blisko centrum Warszawy. Inwestycja obejmuje dwa etapy. W pierwszym powstało 130, a w drugim – 90 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

W ukończonym II etapie inwestycji zastosowano wysokiej jakości złożone systemy izolacji cieplnej ścian zewnętrznych i materiały elewacyjne marki Dryvit. System Drysulation Pro jest oparty na styropianie i ma podwyższoną odporność na uderzenia oraz niekorzystne oddziaływania warunków zewnętrznych, takie jak ssanie wiatru czy rozszerzalność termiczna. Rozwiązanie to wyróżnia także wysoka paroprzepuszczalność – na poziomie prawie 3-krotnie korzystniejszym od wymagań normowych. Wybór tego systemu przez inwestora pozwolił również na uzyskanie urozmaiconych efektów estetycznych.

– Przy realizacji tej inwestycji kluczowa była dla nas współpraca ze sprawdzonymi partnerami, stąd wybór biura projektowego MKC i firmy Unibep jako generalnego wykonawcy. Również przy decyzjach dotyczących materiałów budowlanych, takich jak system izolacji cieplnej ścian zewnętrznych, zwracaliśmy uwagę na aspekt wizualny i funkcjonalność oraz trwałość wynikającą z wysokich parametrów wytrzymałościowych – powiedział Dawid Hanna z firmy Sokratesa Development Sp. z o.o., będącej deweloperem inwestycji Wola Gabriela.

fot. materiały prasowe