Apartamenty w Dziwnówku – w budowie drugi etap

Firma Budnex wprowadziła do sprzedaży drugi etap swojej prestiżowej inwestycji w Dziwnówku. Położona w pierwszej linii zabudowy, tuż przy plaży Porta Mare Wellness & SPA to dwa budynki apartamentowe, w których łącznie znajdzie się ponad 400 lokali. Drugi etap inwestycji będzie gotowy do odbioru w połowie 2022 r.

Porta Mare Wellness & SPA składa się z dwóch dwunastopiętrowych budynków, z których od północy rozciąga się widok na Bałtyk i plażę w Dziwnówku, a od południa na Zalew Wrzosowski. Deweloper do sprzedaży wprowadził drugą z wież, w której znalazło się 140 lokali o metrażach od 22 do 94 m kw.

– Inwestycja ze względu na swój charakter i położenie od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem. W pierwszym etapie wszystkie lokale z widokiem na morze zostały sprzedane, a 70 proc. apartamentów od strony południowej znalazło już swoich nabywców. W związku z powyższym do oferty wprowadziliśmy drugi etap inwestycji, do którego klucze przekażemy już w połowie przyszłego roku. – mówi Karolina Zacharewicz z biura sprzedaży Budnex w Dziwnówku – Porta Mare Wellness & SPA, to niezwykły projekt, który oferuje mieszkańcom przepiękne widoki, bogate zaplecze usługowe i możliwość wypoczynku nad polskim morzem w bardzo wysokim standardzie – dodaje.

Cały kompleks będzie miał blisko 40 tys. m kw. powierzchni użytkowej. Na najwyższych piętrach wprowadzonego do sprzedaży etapu znaleźć można apartamenty dwupoziomowe o największych metrażach. Na pozostałych kondygnacjach dostępne są mniejsze metraże ale jak podkreśla deweloper istniej możliwość łączenia kilku lokali w większy apartament, odpowiadający naszym potrzebom. Warto zaznaczyć, że apartamenty z bezpośrednim widokiem na morze są skierowane na północny-zachód, dlatego popołudniem w lokalach jest bardzo słonecznie, a na balkonach można się opalać. Z okien roztacza się również przepiękny widok na zachód słońca nad morzem.

Klienci, którzy zakupią apartamenty w celach inwestycyjnych, mogą ich zarząd powierzyć spółce Porta Mare Active & Spa Resort, która w ich imieniu zadba o sprzątanie, wymianę pościeli czy znalezienie najemców.

Elementem wyróżniającym Porta Mare Wellness & SPA na tle innych projektów deweloperskich, prócz waterfrontu jest to, co znajdzie się w na pierwszych trzech kondygnacjach, które stanowią wspólną podstawę obu etapów inwestycji. Deweloper przewidział bowiem rozbudowaną infrastrukturę usługową. Na najniższych kondygnacjach znajdą się trzy baseny (rekreacyjny, rehabilitacyjny i brodzik dla dzieci), centrum SPA i rehabilitacji, oraz strefa saun i krioterapia. W obiekcie znajdą się również bawialnia, sala do squasha, a także dyskoteka z kręgielnią. Oczywiście nie zabraknie też restauracji i kawiarni. Ponadto w obiekcie przewidziano również sale konferencyjne. Całe zaplecze usługowe zostanie oddane do użytku w finalnym etapie inwestycji, czyli w 2023 roku. W ramach realizacji projektu deweloper przewiduje również remont zejścia na plażę. Nowa koncepcja tego zejścia obejmuje wybudowanie kawiarni tuż przy plaży. W planach jest także budowa promenady wzdłuż plaży.

Za projekt Porta Mare Wellness & SPA odpowiada pracownia Pro Studio z Poznania, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budnex. To nie jedyny projekt tego dewelopera w województwie zachodniopomorskim. Budnex realizuje także Porta Mare Marina w sąsiednim Dziwnowie, a także Porta Mare Baltica w Kołobrzegu.

fot. materiały prasowe

Translate »