Apartamenty Zielony Sołacz sprzedane

Wystarczyły dwa miesiące od uzyskania pozwolenia na użytkowanie by firma Monday Development, należąca do grupy kapitałowej Unidevelopment S.A., zakończyła sprzedaż wszystkich mieszkań w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz w Poznaniu. Już niebawem, rozpocznie się realizacja następnego etapu inwestycji.

Poznański Sołacz to jedna z najbardziej urokliwych i pożądanych lokalizacji mieszkaniowych w śródmieściu Poznania. Od wbicia przysłowiowej pierwszej łopaty do sprzedaży ostatniego z 61 mieszkań minęło szesnaście miesięcy. Za projekt dwupiętrowego budynku mieszkalnego odpowiada pracownia architektoniczna Art Space, a generalnym wykonawcą inwestycji był Unibep SA.

Już niebawem, przy ulicy Michała Drzymały rozpocznie się budowa Zielonego Sołacza Tarasów. Będzie to zespół trzech kameralnych budynków, w którym znajdą się łącznie 74 mieszkania. Projekt powstał w pracowni architektonicznej Lisiak Studio. W inwestycji znajdą się mieszkania o powierzchni  od 25 do 114 mkw. Już dziś niemal 50 proc. lokali jest zarezerwowanych.

fot. materiały prasowe