Aster – biel, czerń i funkcjonalność

Black & white to kolorystyka, która nigdy się nie znudzi. Jeśli dodamy do niej funkcjonalne rozwiązanie, otrzymamy produkt idealny. Wszystkie te cechy łączą baterie kuchenne Aster marki Deante.

150717deante2Baterie Aster z wyjmowanymi wylewkami i ciekawymi wykończeniami są idealne dla osób, które cenią wygodę i dobre wzornictwo. Najnowsze baterie od Deante nadadzą wnętrzom nowoczesny charakter. Miłośnicy czystego minimalizmu mogą sięgnąć po wersję z białym elementem korpusu. Z kolei fani mocniejszych akcentów – wersję czarną. Wyjmowana słuchawka pomaga utrzymać czystość, pozwalając bez trudu opłukać komory zlewozmywaka. Dzięki niej mycie naczyń, warzyw i owoców, a także napełnianie wysokich naczyń, takich jak garnki i wazony, jest dużo prostsze. Baterie Aster są wykonane z bardzo dobrej jakości miedzi i wyposażone w wysokiej klasy głowice ceramiczne. Obejmuje je 7-letnia gwarancja.

Deante to polska marka, która funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania.

150717deante1 czarne

fot. Deante

Translate »