Central Garden Apartments – rozpoczęta realizacja

Grupa Asbud rozpoczęła budowę wysokiej jakości nowoczesnego projektu zlokalizowanego w centrum Warszawy, na styku Śródmieścia, Żoliborza i Woli.

Central Garden Apartments to wyjątkowy kompleks pięciu budynków mieszkalnych z ponad 1100 mieszkań, z garażami podziemnymi i lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji, w której znajdzie się ponad 500 mieszkań, nastąpi w 2021 r.

Inspiracja Central Garden pochodzi z Nowego Jorku. Projekt zanurzony w zielonym ogrodzie to doskonałe miejsce na to, by nabrać dystansu i uciec od zgiełku, pozostając jednocześnie w centrum miasta. Generalnym wykonawcą projektu został Budimex S.A. , który z powodzeniem zrealizował już kilka dużych projektów dla Asbud.

– Realizacja Central Garden Apartments jest dodatkowym dowodem strategii naszej grupy na rzecz opracowania zrównoważonego projektu, który może wnieść prawdziwą wartość dodaną na rynek – przynosi korzyści nie tylko jego mieszkańcom, ale także otaczającemu je środowisku i krajobrazowi miejskiemu. Ten projekt został stworzony, aby spełnić wszystkie możliwe wymagania – od lokalizacji, jakości, bogatej zieleni, transportu publicznego, po zakupy i rozrywkę – powiedział Raied Tanous, dyrektor zarządzający Grupy Asbud.

fot. materiały prasowe

 

Translate »